image

Ulaknet
ÇağrıMerkezi

title-image

Çağrı Merkezi, Şikayet Yönetimi, Müşteri Deneyimi,
Veri Yönetimi, CRM, Kalite ve Süreç Danışmanlığı hizmeti

Her alanda ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz.

 

ULAK NET olarak, dijital dönüşüm bağlamında Çağrı Merkezi, Şikayet Yönetimi, Veri Yönetimi, Yazılı İletişim Kanalları, Müşteri Deneyimi, CRM, Kalite ve Süreç Danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.

Çalışanlarımız ile birlikte maksimum müşteri memnuniyetini sağlamanın farkındalığı için sürekli çalışıyoruz.

Başta Anadolu olmak üzere, hizmet tüm verdiğimiz tüm bölgelerde, çalışacak insan kaynağını göz önünde bulundurarak, sektörün bu bölgelerdeki istihdam alanının büyümesi için çalışırız. Bölgenin zengin dil kaynağının farkında olarak Türkçe haricinde başta Arapça, İngilizce olmak üzere bir çok yabancı dilde başarılı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederiz. İnsan ve Teknoloji kavramlarını birleştirerek hizmetin daha hızlı, daha kaliteli ve kolay olmasını sağlarız.

Çalışanlarımızın memnuniyetinin, müşteri memnuniyetiyle bağlantılı olduğunu bilir ve birlikte çalışmanın gücüne inanırız.

Kurumsal Müşterilerimizin değerlerini ve hedeflerini benimser, bu değer ve hedeflere uygun şekilde hizmet vermek için çalışırız.

Yasal yükümlülüklerimizi göz önünde bulundurur ve tüm süreçlerimizin başından sonuna kadar mevzuata uygun olmasına maksimum özen gösteririz.

Vizyonumuz

Ulaknet adalet, ahlak, objetiflik, şeffaflık ve çevreci prensiplerini merkeze alarak tüm paydaşlarıyla ortak faydalar üretmeyi hedefler. Bu ilkeler çerçevesinde müşterilerimizle empati kurarak, çevik, verimli ve ihtiyaçlarını optimum fayda ile çözmenin görevimiz olduğunun bilincindeyiz.

Ulaknet sektördeki farkındalık, değişim, dönüşümün merkezinde rol almayı hedefler.

Tüm bu hedeflerini gerçekleştirirken, çalışanlarımızla birlikte başarıyı inşa edecek yapı ve organizasyonlar kurmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Ulaknet, vizyonu ışığında müşterilerinin işlerini ve ihtiyaçlarını içselleştirerek, katma değerli hizmet ve servisler sunarak müşteri deneyimini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaları sürdürmektedir.

Ulaknet, her müşteriye profesyonel, hızlı ve kişiselleştirilmiş bir iletişim sunmak için sürekli olarak eğitimli ve motive bir ekip ile, müşteri geri bildirimlerini dikate alır.

Ulaknet paydaşlarının beklentilerini karşılamak ve hizmet kalitemizi artırmak için gelişim fırsatlarını izler

YÖNETİCİLERYöneticilerimiz