ULAK NET olarak, dijital dönüşüm bağlamında Çağrı Merkezi, Şikayet Yönetimi, Veri Yönetimi, Yazılı İletişim Kanalları, Müşteri Deneyimi, CRM, Kalite ve Süreç Danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.

Çalışanlarımız ile birlikte maksimum müşteri memnuniyetini sağlamanın farkındalığı için sürekli çalışıyoruz.

Başta Anadolu olmak üzere, hizmet tüm verdiğimiz tüm bölgelerde, çalışacak insan kaynağını göz önünde bulundurarak, sektörün bu bölgelerdeki istihdam alanının büyümesi için çalışırız. Bölgenin zengin dil kaynağının farkında olarak Türkçe haricinde başta Arapça, İngilizce olmak üzere bir çok yabancı dilde başarılı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederiz. İnsan ve Teknoloji kavramlarını birleştirerek hizmetin daha hızlı, daha kaliteli ve kolay olmasını sağlarız.

Çalışanlarımızın memnuniyetinin, müşteri memnuniyetiyle bağlantılı olduğunu bilir ve birlikte çalışmanın gücüne inanırız.

Kurumsal Müşterilerimizin değerlerini ve hedeflerini benimser, bu değer ve hedeflere uygun şekilde hizmet vermek için çalışırız.

Yasal yükümlülüklerimizi göz önünde bulundurur ve tüm süreçlerimizin başından sonuna kadar mevzuata uygun olmasına maksimum özen gösteririz.

HEDEFİMİZ; uluslararası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak, kaliteli, çevreye duyarlı, mesleki sağlık ve güvenlik şartlarını göz ardı etmeden faydalı bir şekilde gerçekleştirmektir.