Ülkemizin öncü yayın platformu olarak hizmet veren D-Smart, içerik ve servislerini güçlendirerek 2007’den bu yana izleyicilerine kaliteli, herkese seslenen ve renkli içerikler sunuyor. HD kalitesinde sinema ve dizi kanalları, National Geographic ve Discovery grupları dahil 9 belgesel kanalı, haber, çocuk, müzik, yaşam, spor kanalları ve tüm ulusal kanalların dahil olduğu 220’den fazla kanal ve dijital içerik, D-Smart bünyesinde izleyicilerle buluşuyor.

D-Smart, Galatasaray’ın hazırlık ve Avrupa kupaları ön eleme maçlarının yanı sıra NBA TV, Asya Kupası, Portekiz, Brezilya ve Arjantin Futbol Ligleri, İspanya Basketbol Ligi ve ATP 500 ile WTA İstanbul Tenis Turnuvası gibi önde gelen içerikleriyle sporun nabzını tutuyor.

2010 yılında internet erişimi hizmeti sunan Smile markası ile güçlerini birleştiren D-Smart, 2012 yılından bu yana internet hizmetlerini D-SmartNet olarak kullanıcılarla buluşturuyor.

Türkiye’de TV ve internet hizmetini bir arada ve tek faturada sunan ilk DTH platformu olan D-Smart, D-Smart GO ürünü ile abonelerine internet üzerinden canlı TV ve içerik erişim hizmetini de sağlıyor. D-Smart kullanıcıları, D-Smart GO ile tüm içeriklere bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden erişebiliyor.

www.dsmart.com.tr